Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Puck Osłonino - Agrotka

84-100 Puck Osłonino ul. Kasztanowa 1

(58) 673-86-96, 600-509-849

Nasze gospodarstwo położone jest w otulinie półwyspu helskiego nad Zatoką Pucką (300 m od wody). W gospodarstwie jest 12 pokoi, sala z kominkiem, gdzie można spożywać posiłki, przy obiekcie znajduje się zadaszony grill, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy. Przylegający park krajobrazowy, rezerwat przyrody oraz panujący mikroklimat pozwala na wypoczynek i relaks w spokojnym miejscu oddalonym od miasta. Pobyt w naszym gospodarstwie pozwala na

Puck Osłonino - Agrotka